Instrukcja montażu qul

Wielobarwne qule bawełniane to czarujące oświetlenie, które pobudza wyobraźnię szeroką paletą zastosowań bez względu na porę roku. Można je powiesić na ścianie, w pokoju dziecięcym, w pracowni, w sypialni, nad oknem, na parapecie; można udekorować nimi stół w jadalni, ale też stoły weselne. Oświetlenie qulami świetnie sprawdza się również w klubokawiarniach, restauracjach, kafejkach, a nawet w żłobkach i przedszkolach.

Cotton ball połączone są ze sobą kablem z żarówkami (takim samym jak w łańcuchach choinkowych), dzięki czemu można nimi opleść np. barierkę, ramkę od obrazu, lustro czy łóżko w sypialni. Osłonki na lampki w postaci bawełnianych qul tłumią zbyt intensywne światło żarówek, dając rozproszone światło o delikatnej barwie. Jednym słowem: girlanda bawełnianych qul podkreśli charakter mieszkania i wydobędzie z niego ukryte piękno, a pastelowe, przydymione światło wprowadzi przytulną atmosferę.

Kule bawełniane do pokoju dziecięcego

Kule bawełniane szare

Montaż qul jest prosty i nie wymaga żandych zdolności manualnych. Potrzebne będą ostre nożyczki lub nożyk do cięcia wykładzin. W miejscu, gdzie w quli znajduje się dziurka, trzeba zrobić większy otwór, żeby można było włożyć do środka quli żarówkę. I to wszystko :-)

Do każdego zestawu lampek dodajemy instrukcję montażu.

monaz qul

cbl manual