Qule cotton ball lights

Chcesz za pomocą niewielkich kosztów odnowić swoje mieszkanie? Szukasz oryginalnych i przyciągających wzrok przedmiotów do dekoracji wnętrz?

Za pomocą naszych oryginalnych lampek stworzysz nową, magiczną przestrzeń i przekonasz się, że zarówno domownicy, jak i goście, będą czuli w twoim domu pozytywną energię, od której trudno będzie się uwolnić.

W naszej ofercie znajdziesz niezwykłe zestawy girland świetlnych inspirowanych kolorami świata, które dzięki miękkiej i ciepłej barwie światła dają ukojenie dla oczu oraz radość dla duszy. Cotton ball lights (lub w skrócie „cottony”) to sznur lampek w postaci kolorowych kul wykonanych ręcznie z przędzy bawełnianej. Światło zamknięte w takich kulach daje wspaniały efekt, a ich blask ożywia każde pomieszczenie.

Źródło światła w lampkach cotton ball lights umieszczone jest w kulistych kloszach o średnicy ok. 6 cm wykonanych z wysokiej jakości przędzy bawełnianej. Przyjemny nastrój do odpoczynku i relaksu uzyskuje się za pomocą rozproszonego światła o miękkiej i ciepłej barwie.

Zestawy Cotton Ball Lights składają się z qul (10, 20, 35 lub 50), z przezroczystego kabla z włącznikiem, instrukcji obsługi i dwóch zapasowych żarówek. 

zestaw